İhraçların iadesi ve gasp edilen tüm haklarımız için; yaşamı ve barışı savunan İzmir’deki tüm dostlarımızı, 2 Aralık Pazartesi saat 12.30’da Eğitim Sen İzmir 3 No’lu Şube’ye bekliyoruz.
Gasp Edilen Haklarımız için Dayanışmaya!
![](https://i0.wp.com/izmirdayanismaakademisi.org/wp-content/uploads/2019/12/Gasp-Edilen-Haklarimiz_icin_Aciklama_Duyuru.jpg?fit=300%2C212&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/izmirdayanismaakademisi.org/wp-content/uploads/2019/12/Gasp-Edilen-Haklarimiz_icin_Aciklama_Duyuru.jpg?fit=300%2C212&ssl=1)
İhraçların iadesi ve gasp edilen tüm haklarımız için; yaşamı ve barışı savunan İzmir’deki tüm dostlarımızı, 2 Aralık Pazartesi saat 12.30’da Eğitim Sen İzmir 3 No’lu Şube’ye bekliyoruz.